Silver Money z siedzibą w Szczecinie zostało zarejestrowane w dniu 01.12.2013 roku. Obecnie Silver Money jest dynamicznie rozwijającą się jednostką z sukcesami, współpracującą na zasadzie partnerstwa z wieloma firmami. Silver Money zajmuje się pozyskiwaniem funduszy unijnych dla przedsiębiorstw, pożyczkami unijnymi, kredytami inwestycyjnymi oraz sporządzaniem Biznes Planów i analiz finansowych.

Firma prosperuje również w branży transportowej od 2017 roku. Oferujemy wynajem nowoczesnego samochodu Kia Sportage z 2017 roku z kierowcą. Posiadamy licencje i certyfikaty, które są wymagane do przewozu osób. Gwarantujemy Państwu przede wszystkim uczciwość, bezpieczeństwo, wygodę oraz komfort jazdy. Jesteśmy dyspozycyjni 7 dni w tygodniu. Głównym założeniem jest nie tylko zadowolenie pasażerów, ale również przyjemna atmosfera na całej trasie. Obecni Klienci z pewnością cenią nas za profesjonalizm, wiarygodność, punktualność oraz elastyczność obsługi i możliwość dopasowania się w miarę możliwości do potrzeb Klienta. Auto bardzo dobrze sprawuje się jako samochód do ślubu. Posiadamy wiece dekoracji i tablic ślubnych, które są w cenie usługi.

Usługi przewozowe z myślą o Klientach najbardziej wymagających, którzy cenią sobie wysoką jakość, komfort, bezpieczeństwo, niezależność i profesjonalizm. Fundamentem naszej działalności jest wynajem luksusowego samochodu prowadzonego przez kierowcę, który swoimi umiejętnościami zapewnia pasażerom spokojną, przyjemną i bezpieczną jazdę. Dysponujemy nowoczesną Kią w kolorze białym.

Nasza oferta to bogaty wachlarz propozycji. Zapewniamy wygodne przewozy do innych miast. Ponadto oferujemy komfortowy i bezpieczny transfer na lotniska. Dowozimy między innymi na lotniska w Szczecinie (Goleniowie), Berlinie, Poznaniu, Gdańsku. Zapewniamy odbiór z domu, hotelu lub innego miejsca. Do Państwa dyspozycji oddajemy eleganckie auto oraz doświadczonego kierowcę.

Oferujemy Państwu bezpieczny i komfortowy przewóz osób w luksusowym samochodzie. Auto spełnia standard Business Taxi, bo to Kia Sportage w wersji Business Line. Jednym z najczęściej wybieranych przez klientów kierunków jest trasa Szczecin-Berlin. Gwarantujemy optymalny dobór trasy, profesjonalizm oraz minimum formalności.